Kokybė, o ne kiekybė

Kokybę pavertėme savo įpročiu. Tai nėra kažkas, ko mes tik siekiame - šiuo principu gyvename kiekvieną dieną.

Mūsų misija yra teikti patikimą ir kokybišką vaikišką aprangą ir drabužius tėvų bendruomenei. Esame įsipareigoję savo pirkėjams teikti platų ir kokybišką prekių asortimentą. Tai leidžia apsipirkti užtikrintai, žinant, kad perkate su patikimu prekės ženklu, kuris žino ir supranta rinką, pritaikytą jūsų gyvenimo būdui.

Šią pardutuvę įkūrė Greta Rau, kuri labai domisi vaikų mada. Jos tikslas yra suteikti vaikams ir jų tėvams geriausią apsipirkimo patirtį. Greta Rau aistringai žiūri į vaikų madą ir jos vaidmenį vaikų gyvenime. Ji tiki, kad vaikai niekada negali užaugti be mados ir kad mada jiems visada turėtų būti prieinama.

„Man patinka vaikų drabužiai. Aš tikiu, kad kiekvienas vaikas turėtų turėti nuostabią drabužių spintą, pripildytą drabužių, kurie leistų jiems jaustis gerai. Man patinka, kad vaikai mėgsta drabužius, kad jie nori atrodyti gerai ir kad nori būti apsirengę. Mes sukūrėme šią parduotuvę, kad tėvai jie galėtų pasirūpinti savo vaikų drabužiais ir mėgautis geru laiku “.Su meile, Greta Rau

Holla.lt įkūrėja